Metoda płatności

1. Przewiduje się następujące sposoby płatności za Zamówienie:
a) szybka płatność PayU;

b) płatność za pobraniem przy odbiorze;

c) przedpłata tradycyjnym przelewem bankowym.

2. W tytule przelewu Kupujący powinien wskazać dane pozwalające na jego identyfikację (imię i nazwisko lub nazwę) oraz numer Zamówienia otrzymany w potwierdzeniu Zamówienia.

3. W przypadku dokonywania płatności w drodze przelewu, zapłata za zamówiony towar winna nastąpić na rachunek bankowy Sklepu prowadzony przez bank PKO BP S.A. nr rachunku bankowego: 17 1020 4027 0000 1302 1387 0201

4. W przypadku dokonywania płatności za pobraniem zapłata za zamówiony towar winna nastąpić kurierowi wybranej firmy kurierskiej.

5. W przypadku wyboru przez Kupującego płatności w formie za pobraniem realizacja Zamówienia rozpoczyna się niezwłocznie po jego otrzymaniu i potwierdzeniu dostępności Produktu w magazynie.

6. W przypadku wyboru przez Kupującego płatności w formie: szybkiej płatności PayU lub przedpłaty tradycyjnym przelewem bankowym realizacja Zamówienia rozpoczyna się niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty i potwierdzeniu dostępności Produktu w magazynie. Brak odnotowania płatności za Zamówienie w terminie 7 dni od daty jego złożenia, pomimo wezwania do uregulowania wpłaty, skutkuje anulowaniem Zamówienia.

Góra Img powrót do góry